Clubul oamenilor de
afaceri din Brașov

Membri Locali

Eugeniu  Lisnic

Eugeniu Lisnic

Dacă Îți Dorești Să Te Bucuri De Minunatele Zile De Vară În Propria Gradină Fără Ca Soarele Să-ți Dea Bătăi De Cap, Soluția Cea Mai Practică Și Estetică În Același Timp Este Utilizarea De Pergole Retractabile.
sun Leader Srl
info@sunleader.ro
0770444888
Anda  Enache

Anda Enache


Concept 4 You
enacheandamirela@yahoo.com
0740661581
Ioana  Stan

Ioana Stan

Consultanță și Educație Financiară Pentru Antrepenori
ioanastan.ro
contact@ioanastan.ro
0756192911
Gabriel  Moisescu

Gabriel Moisescu

Chatboți Customizati De Messenger
chatbot Marketing
gabriel@video-seo.eu
0728742658
Alexandru  Dan

Alexandru Dan


Legis & Conta Consulting
danalexlcc@gmail.com
0724579089
Eliza  Voicu

Eliza Voicu


Cabinet De Avocat
avocat_eliza.voicu@yahoo.com
0728108779
Cristina  Arad

Cristina Arad

Furnizori De Echipamente Și Tehnologie În Industria Sticlei
alumni
cristina.arad@alm.ro
0722546546
George  Țangara

George Țangara


Trendex Electronics
george.tangara@trendex.ro
0722295183
Alina  Hlipcă-radovici

Alina Hlipcă-radovici

Agenție De Marketing Și Social Media
alina Hlipcă Marketing Agency
hlipca.alina@yahoo.com
0726544215
Aurel  Dumencu

Aurel Dumencu

Furnizori De Servicii De Mobilitate Auto Prin Leasing Operațional, Închirieri Mașini Ce Se Conduc Cu Permis B, Vânzări Mașini Rulate, Leasing Operațional Echipamente Și Utilaje
autonom Services Sa
aurel.dumencu@autonom.ro
0755155203
Dana  Lupșa

Dana Lupșa

Comunitati De Femei Antreprenoare Si Educatie Financiara Pentru Copii
asociația Happy Moms
dana.lupsa@gmail.com
0722612965
Liviu  Zârnovean

Liviu Zârnovean

Arhitectura Si Design Interior
dart Architects
liviu.z@darch.ro
0722249091
Adrian  Dascal

Adrian Dascal

Servicii Fotografice & Design Specializat
dascal Image
dascal.visual@gmail.com
0721443396
Ciprian  Bodo

Ciprian Bodo

Producător Rulouri Gazon. Oferim Soluții De Amenajare Spații Verzi La Prețuri Competitive
oxygazon
ciprian.bodo@oxygazon.ro
0735413413
Diana  Năstăsescu

Diana Năstăsescu

Consultanță În Management Și Resurse Umane, Evaluare Și Training

dianavigu@gmail.com
0744372047

Dorești să te alături comunității bizz.club Brașov?